Září 2014

Rod poslední lovkyně- Anotace, Prolog

30. září 2014 v 19:19 | Wiky Dream |  Rod poslední lovkyně
Tak a je tu anotace a prolog.. Část prologu už tu byla, teď je tu celý, i když není nijak zvlášt dlouhý a anotace.. No já sama mám příběh přesně vymyšlený zhruba do poloviny a pak mám na výběr z několika variant, takže tu anotaci nemusíte brát moc na vědomí..

Anotace
Sam se po dlouhé době vrací s Nickem z Oroloru zpět na zámek. Její život se konečně začíná obracet k lepšímu. Nick jí učí používat magii a začala konečně chodil do školy. Vše se zdá být perfektní, až na to že Samantě vrtají hlavou stále dokola dvě otázka.Chce vědět kdo vlastně je a odkud skutečně pochází její rodina, nikdy neuvěří tomu, že přišli z podsvětí, jak tomu věří Nick a také neustále přemýšlí nad rozhovorem s lovkyní, která by už měla být dlouhá staletí mrtvá, Nick tomu sice nevěří, ale ona tuší, že Megan stále žije a proto se rozhodně najít deník, který jak doufá jí dovede právě k ní. Samanthu a jejího kamaráda Liama ale u hledání čekají mnohá nebezpečí a nejednou je honba za deníkem a za minulostí jejího rodu budou málem stát život. Vše se ještě zkomplikuje když se na scéně objeví tajemný a nebezpečný muž, který má se Samanthou společného více než by si sama přála..

Otázky

23. září 2014 v 17:16 | Wiky Dream |  Krev poslední lovkyně
Tak toto je uplně poslední článek ke Krvi poslední lovkyně, tak si ho užíjte, žádný jiný už nebude.. protože pak už bude rod poslední lovkyně..
Vymyslela jsem několik otázek, na které jsem se sama pokusila odpovědět, i když z mé strany jako ze strany toho kdo to napsal to bylo celkem těžké, což jsem celkem nečekala, ale tak zkusila jsem to a nakonec to nějak dopadlo.. Otázky jsem teda původně vymýšlela pro vás takže mě napadlo, že by bylo možná dobré je sem dát, aby jste mohli odpovědět, pokud se vám bude chtít :-D :-D

Která postava má nejzajímavější charakter?
Podle mě je to Fallier, jelikož v něm pořád bojuje jeho démonská povaha s povahou tvora pocházejícího ze světa víl a podobných tvorů. Dost dobře si uvědomuje, že jeho matka byla víla a že z části do tohoto světa patří, jenže si chce dokázat, že je prostě démon a že je mnohem lepší než Agares nebo jeho otec. do teď nevím co s Fallierem nakonec bude, jestli bude nakonec hodný a nebo ne.. uvidíme..

Krev poslední lovkyně - Epilog

14. září 2014 v 16:54 | Wiky Dream |  Krev poslední lovkyně
Tak a konečně je tu epilog. Původně byl ještě delší, ale nakonec jsem vynechala krátkou část kdy Sam blouzní a pořád se jí v hlavě opakuje smrt Carli a Arona. Přišlo mi to už takové přehnané. V podstatě v tom úseku jde jen o sebeobviňování Samanthy z jejich smrti.. Takže vlastně o nic nepříjdete. Epilog jsem rozdělila na tři úseky. Na dobu kdy se Sam vzbudí, pak část kde vede rozhovor s Elis, díky kterému se tak trochu změní její náhled na vše co se stalo a pak na část, kde se koná pohřeb..


Do spící hlavy se mi probojoval zvuk zvonů. Bylo to vymodlené vysvobození z nočních můr, které se teď už konečně začaly vytrácet. Nejdřív je zahalila bílá clona, jako bych se na děj dívala přes zamlžené zrcadlo. A pak se celý obraz vytratil. Stála jsem v bílém prostoru a všude kolem zněly zvony, ty zvony byli smutné, slyšela jsem jejich nářek. To už jsem zemřela?
,, No tak zbuď se už konečně!" Vykřikl někdo tak hlasitě až se celý můj snový svět otřásl v základech a já konečně otevřela oči. Pohled mi utkvěl na pihaté dívce s ryšavími vlasy, které teď měla stažené do drdolu. Dívala se na mě svýma zvýdavýma očima barvy zeleně jakoby zkoumala, zda to co vidí je pravda, zda jsem skutečně otevřela oči. Byla to pravda, žiji, jsem tu, nezemřela jsem, i když bych si raději přála, aby to tak nebylo. Hlava mi třeštila a cítila jsem nesmírnou únavu, stačilo by jen zavřít oči a už se nikdy neprobudit. Zůstat v říši snů kde stále zněl zvuk těch zvonů. Teprve po chvíli jsem si uvědomila, že zvony nejsou v mé hlavě, ale že ten zvuk přichází z venku. Někde za otevřeným klenutým oknem zněly zvony, stejně smutně jako v mém snu.
,, Prospala si oslavy!" upozornila mě Elis.,, Byli honosné.." dodala jako by čekala, že začnu závidět.
,, Prospala? Kde.. Kde to vlastně jsem?" zeptala jsem se a snažila se posadit. Ležela jsem na velké posteli, podobné té, na které spávám v zámku. Jenže teď jsem nebyla v zámku. Tato místnost byla menší a útulnější. Podlaha byla z tmavého dřeva a na stěnách visely tapisérie se zvláštními vzory.. Byli na nich nejspíš jakési oslavy. Okřídlené víly létaly kolem velkého ohně zatím co ostatní tančili. Byla to mistrovská práce. Všude po místnosti byli květiny. V oknech, na stolkách, na poličkách, bylo to tu prozářené barvami. Z venku se kromě zvonů ozývaly hlasy mnoha lidí, jako bych byla někde ve městě.

kapitola 32 - Brána Mollis torrtor

8. září 2014 v 14:24 | Wiky Dream |  Krev poslední lovkyně
ahoj tak je tu poslední kapitola, pak už je jen Epilog a bude uplný konec... prvního dílu :-D


Mé srdce se rozbušilo nadšením, které ale okamžitě ustalo. Nadšení se změnilo ve směs emocí, počínaje zklamáním a končíce vztekem. Dveře jsem neotevřela já, ale Fallier, nejmladší ze tří démonů. Protáhl do vězení svou hubenou postavu a všechny si nás začal měřit pohledem. Tak jsem se nepletla, jeho vlasy byli opravdu bílé jako sníh, ale přesto nevypadal nijak staře, spíše naopak. Pohlédla jsem mu do šedých očí a ty se mu v mžiku změnily na jasně oranžové.

,, Jste připraveni na výlet?" zeptal se a ve stejnou chvíli do místnosti bez oken vtrhl i Rimmon, zamřil na mě svůj bledý pohled, vztek v něm jenom vřel. Přišel ke mně a surově mě zvedl ze země.

Rod poslední lovkyně

5. září 2014 v 12:00 | Wiky Dream |  Krev poslední lovkyně
Ahoj lidi, aby ste si nemysleli, že se na druhý díl Krve poslední lovkyně vykašlu stejně jako na druhý díl příběhu Orisalova legenda ( mimochodem na ten jsem se fakt nevykašlala, jen je prostě povídka doma a já doma už tři měsíce nejsem, omlouvám se, chtěla jsem jí začít přidávat v létě, ale není možnost) tak tu mám pro vás menší ochutnávku z druhého dílu.. Anotaci ještě přidat nemůžu, protože bych mohla prozradit děj, ale můžu přidat pár vět z prologu a taky pár faktů..
tak do toho :-)

Prolog

Mezi skalami žalostně skučel čerstvý jarní vítr a zpíval tak smutnou píseň o tragické minulosti jenž toto prastaré město postihla. Z domů, zahrad i všeho živého co tu kdysi bylo, zbyl jen chladný kámen. Prašné ulice zely prázdnotou a po kamenných námětí se rozléhal jen pláč větru. Forparsta se proměnila na město ticha, dávné bolesti a především na město ze skal..
Toto měla být upomínka toho jak dokáží být démoni krutí a nelítostní. Ale ty dny jsou již dávno pryč. A věk démonů pomalu končí..

Tak to je asi tak vše co si mohu dovolit, i když si myslím, že i z té poslední věty lze hodně přečíst.. tak a teď pár takových faktů, které mohu prozradit, zase toho není moc.

Ve druhém díle se objeví nová postava, která byla nepatrně zmíněná ke konci prvního dílu.. Myslím, že 29 kapitola.
bude více používána magie.
Ukáže se, že Megan, dcera Nicka, toho má na svědomí mnohem více než jen uzamčení brány Mollis torrtor.
Taky se ukáže existuje někdo mnohem nebezpečnější než démoni, někdo o kom Sam ani její přátelé neměli ani tušení, někdo kdo tu dávno neměl být...

Kapitola 31 - Setkání

3. září 2014 v 12:17 | Wiky Dream |  Krev poslední lovkyně
Tak je tu další kapitola, tentokrát je taková.. hodně debatní řekla bych :-D

Srdce se mu sevřelo když viděl jak se Sam pod Rimmonovým pohledem hroutí k zemi a jak pak společně s démonem i mebralem mizí někde bůh ví kde. On stál ve své vlčí podobě zavřený za bránou a nemohl nic dělat. Dříve než se brána znovu uvolnila a on měl volný průchod byli už všichni pryč. Tedy skoro všichni. Na zemi pokryté běloskvoucím sněhem leželo ještě stále teplé tělo malého děvčátka. Mladý vlk doběhl až k mrtvé dívce a něžně jí očichával obličej. Poté si sedl vedle ní. Jeho majestátnost a nebezpečnost jako by zmizela. Už to nebyl obávaný vlk, vypadal zraněně a ublíženě, pokořeně. Vlk položil jednu svou mohutnou packu na dívčin hrudník, jako by se snažil zastavit krvácení, které Carle zbarvilo kabátek do ruda stejně jako okolní sníh. Vlk chvíli kňučel a pak dlouze a žalostně zavyl. V tom vytí byla všechna jeho bolest, bolest ze smrti Carly, ze ztráty Sam a ještě z mnoho dalšího.. Jako by to vytí obsahovalo všechno zlé co prožil napříč staletímy, které zde byl.