Otázky

23. září 2014 v 17:16 | Wiky Dream |  Krev poslední lovkyně
Tak toto je uplně poslední článek ke Krvi poslední lovkyně, tak si ho užíjte, žádný jiný už nebude.. protože pak už bude rod poslední lovkyně..
Vymyslela jsem několik otázek, na které jsem se sama pokusila odpovědět, i když z mé strany jako ze strany toho kdo to napsal to bylo celkem těžké, což jsem celkem nečekala, ale tak zkusila jsem to a nakonec to nějak dopadlo.. Otázky jsem teda původně vymýšlela pro vás takže mě napadlo, že by bylo možná dobré je sem dát, aby jste mohli odpovědět, pokud se vám bude chtít :-D :-D

Která postava má nejzajímavější charakter?
Podle mě je to Fallier, jelikož v něm pořád bojuje jeho démonská povaha s povahou tvora pocházejícího ze světa víl a podobných tvorů. Dost dobře si uvědomuje, že jeho matka byla víla a že z části do tohoto světa patří, jenže si chce dokázat, že je prostě démon a že je mnohem lepší než Agares nebo jeho otec. do teď nevím co s Fallierem nakonec bude, jestli bude nakonec hodný a nebo ne.. uvidíme..

Nejoblíbenější postava?
Pro mě rozhodně Liam, je zábavný a i když někdy vypadá jako trotl má chvíle kdy ukáže, že v hlavě má i mozek a dokáže ho používat. Na Liamovi mám nejraději jeho rebelskou minulost, která ho, ale mnohému naučila.

Nejvíc nenáviděná postava?
Rimmon.. zlý démon rimmon.. rimmona opravdu nenávidím, nebýt jednoho mého snu tak by tenhle démon nikdy nebyl.. Od té doby mi občas leze do snů.. nejsou to pěkné sny.. V příběhu je vykreslený ještě docela pěkně.

Nejtajemější postava?
Tak pro mě je jsou to dvě postavy, které v příběhu byli jen chvíli. sněhová víla, kterou zabil Fallier, o té toho sama moc nevím a pak je to Fayle, vodní víla a sestra ziry.. Její minulost je opravdu podivuhodná a zná jí jen málokdo. Taky jí její minulost málem zabila a její sestru také.

Nejnudnější postava?
Pro mě Sam.. mám tendenci vytvářet nudné hlavní postavy.. Navíc je nemotorná, neopatrná a příjde mi, že všechno zničí.. a taky si myslím, že za smrt Carli je opravdu odpovědná ona..

Nejoblíbenější moment?
Ráda mám tu část kde sam zjistí, že má strýce a pak ten moment kdy jí Liam málem nedopatřením zakousne.

Nejsmutnější moment?
smrt Carli.

Co se ti na příběhu celkově líbilo nejvíc?
Tak mě se nejvíc líbilo to prostředí tajemného zámku uprostřed lesa, taky to, že příběh je sice z přítomnosti, ale neustále je tam ta atmosféra dávné minulosti, jako by se to odehrávalo v jiné době..

co se ti naopak vůbec nelíbilo?
Příliš mnoho otázek a téměř žádné odpovědi...

Celkový dojem?
Asi nemůžu soudit...
A jak to vidítě vy?

Pokoušela jsem se malovat.. nejsem talentovaná tak to podle toho vypadá, ale to první měla být Sam a to druhé Elis


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 25. září 2014 v 2:36 | Reagovat

Na blog jsem narazila náhodou, neznám celý příběh a tak otázky nemohu odpovědět, ale obrázky se mně líbí, jsou půvabné .....

2 ellnesin-blog ellnesin-blog | Web | 28. září 2014 v 10:39 | Reagovat

O příběhu nic nevím, ale obrázky se ti povedly :)

3 Lukáš Lukáš | Web | 5. října 2014 v 10:32 | Reagovat

no... rozhodně jsi v malování výrazně lepší než-li já :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama