Květen 2014

Historie postav- Nick, Iver, Liam

24. května 2014 v 13:49 | Wiky Dream |  Krev poslední lovkyně
Ahojky lidičky, moc se omlouvám za tu dobu co jsem tu vůbec nebyla, ale návrat notebooku se jaksi nekonal a on je stále ještě nefunkční tak jsem se neměla jak dostat, je to teď těžký no, ale doufám, že ten kluk ho konečně opraví, už ho má dost dlouho a prý se na to ještě ani nekoukl tak nevím no.. mohu jen doufat...
Dneska vám přináším další historii postav, tentokrát ze života Nicka a jeho přátel.... Mně osobně se nejvíce líbí Liamova minulost... i když můžu říct, že jeho budoucnost je ještě krásnější... no tak si užíjte čtení a ještě jednou se omlouvám za neaktivitu :-)

Nick Mc´Fallen

1652-(1690)

Barva očí- zelenomodré

Barva vlasů- černé, mírně prošedivělé


Druh- čaroděj, upír


Válečná růže

10. května 2014 v 14:09 | Wiky Dream |  nespravedlivý osud
Ahoj, tak se zase hlásím po hodně dlouhé době, omlouvám se, ale nemám notebook, měla jsem ho jeden den, ale když ho táta přinesl z opravy tak jsme zjistili, že už nejde ani zapnout a když se asi po hodině zapnul zjistila jsem, že je v něm místo mojí windows 7, kterou jsem měla tak ráda Vista, která je nejhorší na světě, takže jsme to zas vrátili no.. tak nevím kdy ho budu mít...

Básničku sice nemám, jelikož básniřskej blog mám ve škole, ale mám krátkou povídku, spíš úvahu, nebo něco takového.. No posuďte samy...

Za chladnými zdmi staře a tajemně vypadající vily právě vycházelo slunce. Zahalené v bílém, mlžném oparu se snažilo prorazit si cestu ke korunám stromů a polaskat je jednimi z posledních hřejivých paprsků, které jim slunce mohlo nabídnout.
Nastávala zima a všechen lesní život jakoby rázem utichl. Zvěř pomalu mizela, ptáci přestávaly zpívat a v korunách téměř obnažených stromů ševelil jen studený vítr vyprávějící o blížícím se sněhu. Vše se měnilo...

kapitola 25 - Elis

4. května 2014 v 11:03 | Wiky Dream |  Krev poslední lovkyně
Ahoj tak je tu další kapitola.. Promiň Eamane, přísáhám, že příště už sem dám nějakou básničku jo :-)

,, Kde se tam k čertu vzal ten čokl?!" nesl se starou, potemnělou halou rozčílený hlas. Za nedlouho se v hale objevil vysoký černovlasý muž a v závěsu za ním pospíchali jeho dva bratři. Chvíli po nich oknem prolétl havran stejně černý jako noc a usadil se na zemi před třemi démony.
,, Co tam dělal ten vlk?" zeptal se znovu Agares a v jeho hlase bylo slyšet nesmírné rozzuření.
Přímo před jeho zrakem začal malý havran měnit tvar, až nakonec stál před démonem ustrašený Aron.
,, Netušil jsem, že tam ten vlk je.. Myslel jsem že je tam jen Iver.. Říkal jsi, že.. že je tam jen on a ten upír…"
,, Byl to jeho vnuk!" procedil mezi zuby Rimmon. Hned na to se Falier rozesmál a usadil se do jednoho ze starých rudě čalouněných křesel.
,, Zdá se, že i přes tvou pověst ti pár vlkodlaků tehdy uniklo.." Rimmon stočil svůj pohled na svého mladšího bratra a s ledovým klidem na něj hleděl.
,, Opatrně liško s hadem není radno si zahrávat!" zahrozil bělooký muž a zaťal dlaně v pěst.
Dříve než stačil Falier něco namítnout jejich hádku přerušil Agares.
,, Tak dost!" rozkázal a oba muži zmlknuli. Agares se otočil na Arona, který teď pohledem propátrával temné a chladné sídlo.