Hra lovců -kapitola 1-lov započal

10. července 2013 v 16:46 | Wiky Dream |  tajemství
Tenhle příběh bude hodně krátký,původně to měl být krátký příběh,ale nějak mi to tam nešlo vtěsnat,ale jako víc jak tři kapitoly to mít nebude,ani jsem tomu nedělala vlastní rubriku....Tento příběh je o upírech a o lovkyni upírů a taky tak trochu o lásce,je to příběh na přání od mé kamarádky Lucky.Měla jsem zadáno jen upír,lovkyně upírů..a taky konec,ale to se nechte překvapit...Přeji příjemné čtení :-)

Může se lovec zamilovat do své kořisti?A kdo je zde vlastně lovec a kdo kořist?


Do malé,špinavé uličky jí zavedl pach krve.Pomalu procházela mezi odpadky poházenými po navlhlé zemi od deště a tiše našlapovala na mokré,kamenné dláždění.V této temné uličce nebylo žádné světlo,kromně, matně zářícího měsíce na obloze,který vytvářel na zemi i na zdích prazvláštní stíny.U těchto stínů se vždy zastavila a pozorně je prozkoumávala,když si byla jista,že stíny rozeseté po celé uličce jsou opravdu jen stíny,opatrně pokračovala dál.Tato ulice byla slepá,to si uvědomila když se dostala až k pomalované zdi u které se povalovalo mnoho odpadků,ale to nebylo jediné čeho si všimla.Na zemi leželo ještě něco.Chvíli se rozhlížela kolem sebe a pak obezřetně přešla k tomu co nehybně zůstávalo nedaleko odpadků.Na promočené zemi v kaluži krve teď leželo bezvládné tělo mladé dívky.Její krátké tmavě zbarvené,krajkované šaty byli nasáklé krví ,stejně jako její dlouhé černé vlasy,které se teď ledabyle koupaly v husté,tmavě červené tekutině,dívčina mrtvolně bledá pleť byla bez výrazu.Alia se sklonila k neznámé dívce a jemnými dotyky prozkoumala její tvář a krk.Nechali ji žít,nebyla mrtvá,to musela zařídit ona.I jí samotné to přišlo kruté,ale neměla na vybranou..Klekla si k ní a z malého pouzdra vytáhla zdobenou dýku s krátkou stříbrnou čepelí,která se v slabé záři měsíce kouzelně leskla. ,,Promiň.." zašeptala k dívce a vrazila jí dýku do hrudi.Slyšela jak její zbraň na druhé straně narazila do chladného kamene. Oči neznámé dívky se prudce otevřeli a Alia měla na krátkou chvíli možnost zahlédnout jasně oranžoví nádech jejich zorniček.Dívka začala přerývavě dýchat a postupně se její tělo měnilo v prach,který se bez rozmýšlení rozeběhl do všech větových stran,až na konec zůstala Alia v uličce sama jen s dýkou ležící na zemi ,,s bohem.." zašeptala k malým,poletujícím smítkám,které se od ni vzdalovali.

,,A ty jsi kdo?!" Ozval se hrubý mužský hlas za Aliou .Vysoká hnědovlasá dívka s očima barvi šedě se otočila po hlasu a zrak ji spočinul na muži,který se teď schovával ve stínu. ,,Ona patřila mně!Kdo ti dal právo ji připravit o život?!" zeptal se hrubě a vystoupil ze stínu. Byl to starší muž s tvrdými rysy v obličeji.Upřeně se na ní díval a čekal na její odpověď. ,,Ona už dávno nebyla mezi živými a myslím,že tvou vinou!" ,,Že již nežila říkáš…Ty neznáš skutečnou cenu našeho života…To co žijete vy…to není pravý život,já ji chtěl jen pomoct!" ,,Myslím,že ona o to nestála!" křikla Alia a v ruce se jí zaleskla stejná dýka,kterou před chvílí zabila tu dívku.. Muž sjel pohledem k dýce a poté se hnědovlasé dívce podíval do očí.. ,,To ty nemůžeš posoudit.."řekl klidným hlasem. ,,Myslím,že to nemůžeš ani ty!" muž se lehce zasmál. ,,Ale ty už nikomu neublížíš!" znovu zvedla hlas. ,,Kolik ti?Šestnáct?" ,,Osmnáct!" ,,Tak osmnáct…A už zabíjíš upíry,už ničíš náš druh,více než je za potřebí,už nás ohrožuješ …copak si nechtěla normální život…bez krve a zabíjení…klasický život osmnáctileté dívky?" ,,Nestála jsem o něj!A navíc v tom co dělám jsem dobrá!" upírův hlas se rozezněl zvučným smíchem. ,,Dobrá? No…Tak se předveď!" Zvolal upír a během chvíle byl těsně u Alii.

Chytl ji jednu ruku a pevným stiskem jí téměř drtil kosti až na konec pustila dýku na zem.Druhou rukou ji chytil za vlasy a s bolestivým škubnutím ji zaklonil hlavu.Přiblížil svou tvář těsně k jejímu krku a nenasytně ji políbil krk. ,,Uvidíme jak budeš mluvit teď,zemři jako upír.." zašeptal a chystal se jí zakousnout do krku.V tu chvíli se Alii konečně podařilo vymanit se z jeho bolestivého sevření.Jednou rukou ho chytla za hlavu a druhou rukou ho od sebe odstrčila tak silně ,že upír skončil u jedné strany malé ulice.Nemotorně se sbíral ze země a pak se zaměřil na mladou dívku,která na něj hleděla s nenávistí v očích.Ještě dříve než dívka stačila sebrat dýku upír k ní zamířil.Rozeběhla se směrem od něj,ale starší muž ji chytil a srazil ji na zem. A otočil ji tváří k sobě,snažil se odhalit její krk,který ji teď zakrývali dlouhé vlasy.Alia se jen zoufale snažila dostat pryč.Rukama šmátrala po mokré zemi dokud nenahmatala to co jí před chvílí upadlo.Ve stejnou chvíli ji upír chytil za krk a postavil ji na nohy.Stáli proti sobě tváří v tvář.Upír se tajemně usmál. ,,Dnes poznej nový život a krutou smrt!" Alia se usmála stejně záhadně jako on a tiše pod náporem ruky,která ji drtila krk promluvila. ,,Dnes ne!" zašeptala a vrazila krutému zabijákovi dýku přímo do srdce.Ten zaupěl a jeho oči získaly vytřeštěný výraz. Chvíli na ni jen tak hleděl a jeho stisk pozvolně povoloval až byla úplně volná.Zhluboka se nadechla a vymanila svou dýku z jeho hrudi.V tu chvíli muž zasténal a zhroutil se na kolena. ,,Pozdravuj v pekle!" řekla dívka když se muž před jejím zrakem rozplynul..

Konečně bylo po dalším boji.Alia stála na místě a téměř se klepala.Pohlédla na svou dýku,která se stále leskla jako v den kdy ji držela poprvé v ruce.Od prvního dne už uběhlo mnoho měsíců,od té doby již touto dýkou zabila nespočet upírů,stejně jako dřevěným kůlem,který nosila vždy u sebe.Ano zabila už mnoho upírů,ale žádný nebyl jako tento..Dnes večer tu neměla být a přes to tu byla.Něco se stalo.Ta dívka byla léčka,ten upír přišel za ní,ale proč ji chtěl změnit,proč ji rovnou nezabil.Alii na tom cosi nesedělo,něco tu bylo špatně. Neměla to být obyčejná smrt,mělo to být mučení.Zabít ji měl někdo jiný. ,,Nebyl tu sám…"Promluvila do ticha když si uvědomila co se zde děje.
Ve stejnou chvíli ji cosi odstrčilo tak prudce,že dívka odlétla až na druhou stranu ulice a bokem bolestivě narazila do zdi.Svezla se na zem a bolestivě se podívala před sebe. ,,Zabiju tě ty..!" Někdo k ní mířil rázným krokem.Alia se pokusila vstát,ale bez úspěchu,nohy ji neposlouchali. Rozčílený muž rychle pochodoval až k ní a hnědovlasá dívka zpozorovala krátké hnědé vlasy a i ve tmě tak jasně zářící modré oči.Nemohlo mu být o moc víc než ji,tedy aspoň na to nevypadal. ,,Slyšíš?!"křikl na ní,když už byl téměř na její dosah.Snažila se teď dosáhnout na dýku,která ležela v její blízkosti,ale dříve než to stihla ji muž odkopl mimo její dosah. ,,Ty jsi ale nebezpečná malá mrcha,divím se že nás neposlali dřív.." mladý upír se k ni sklonil a za rukáv jejího kabátu ji vytáhl na nohy.Z dívky opadl stín,který ji až do teď skrýval před nepřítelovým pohledem. ,,Ty…" nedořekl větu když natahoval ruku k úderu. Jeho dech se zpomalil a jeho průzračně modré oči zůstali vyset pohledem na vyděšené dívce.Jeho vzteklý výraz zmizel.Jen pevně svíral kabát zmítající se lovkyně a téměř bez dechu se ji díval do očí.Potom svěsil druhou ruku a pohladil ji po její alabastrově bílé pleti.Alia se přestala bránit a jen,nevěřícně zírala,jak jí svou chladnou rukou přejíždí po tváři. Chvíli se jí zdálo,že chce něco říct,ale jen mlčel.Připadalo ji jakoby v jeho očích viděla slzy,ale v tu chvíli se muž probral ze zvláštního transu.Chytil dívku ještě pevněji za rameno a bez námahy s ní mrštil o špinavou zeď.Alia ještě vnímala jak se od ní ten zvláštní upír vzdaluje temnou ulicí,ale i tento obraz postupně zmizel a vysílená dívka upadla do bezvědomí…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lukáš Přibyl Lukáš Přibyl | Web | 10. července 2013 v 17:31 | Reagovat

ahoj wikáči,

tak jsem to teďka přečetl a řeknu k tomu svůj názor...

něco takového máme velice rád. Prožívání, pocity, akce, krutost, brutálnost... velmi dobré. jen tak dál.

2 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 10. července 2013 v 21:26 | Reagovat

Ahoj, no já si zoufám, zoufám :D Ale zítra má přijet moje kámoška, tak snad tento den nebude ztracený :) Chybí mi kámošky..všechny jsou pryč a s přítelem nemůžu dělat to co s nima že ? :D

Tak článek o snech mám hotový, takže ho časem zveřejním a ty mi můžeš vzápětí napsat, co to má znamenat :D

Dess se mi také líbí, protože je tam Andy ! ♥ Ale časem mě omrzí a já ho budu muset změnit..uvidím, co se mi v hlavě odehraje a co vymyslím :)

To mi povídej ! Iron Man je vážně skvělý ! Tu jeho arogantnost naprosto miluji ! :3 Na dvojku kouknu zítra a pak napíšu recenzi :) Na Avengers už ji mám hotovou ;)

3 Simi Simi | E-mail | Web | 10. července 2013 v 21:47 | Reagovat

moc pekne povedeny

4 Whitney Whitney | E-mail | Web | 11. července 2013 v 11:18 | Reagovat

:3 je to dokonalý miluju upíry :3 těším se co bude dál Alia je zajímavá :)

5 Angela Angela | Web | 11. července 2013 v 11:19 | Reagovat

Super! Je to krásně napsané, čteni té povídky mě bavilo. :) Budu se těšit na pokračování, vypadá to slibně. :D

Jo a děkuji za pochvalu na mém blogu... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama