Srpen 2010

temnota

29. srpna 2010 v 19:17 | wikac |  básně-moje úžasné výtvory
         
              
Hvězdy se na obloze třpytí?
Ne už ne už zhasli na věky.
A slunce na nebi svítí?
To kamsi uteklo,oblohu zakryli černé mraky.

Proč to co v knihách vídám už dávno není?
Temnota se netýká jen nás.
Všechno se tam venku mění,
shořeli lesy,na loukách zvadl každý klas

A kdy zas bude jako dříve?
Jen knihy mají  šťastné cíle.
Jen tam se lidé mají lépe.
Možná že i my  až pudem k smrti dlouhé míle                                                       

                                     

tři rody -počátek legendy

28. srpna 2010 v 14:56 | wikac |  sci-fi
Od počátku Země tak jak ji známe ,exisostovali tři velmi mocné rody  s takovou silou  že dokázaly chránit lidstvo před nestvůrami z podsvětí.Byli to vlkodlaci  ,upíři a čarodějové.Dokázali svět bránit před největším nepřítelem  světa.Byli to démoni,krutí a nelítostní,už miliony let se snažili získat vládu nad světem a zotročit si lidstvo,ale až do těť se jim to nedařilo,ale s nástupem nového krále získaly mnohem větší sílu  a tři spojenci jim pomalu ale jistě přestávali odolávat .Proto se rozhodli stvořit něco silnějšího než démoni něco čeho by se mohli bát i oni ,ale neměli na vybranou.Proto vybrali dítě a každý z králů rodů do něj vložil svou část  a dítě získalo více než nadlické schopnosti .Vyučili ho těm schopnostem a dítě sebralo démonům moc a poslalo je do vyhnanství na pětset let ,ale ta síla dítě nakonec zabyla.Proto se králové rozhodli každých pětset let vybrat dítě  a vložit něj sílu,ale dítě nebude nic vědět než přijde čas.Nikdy nikdo nevěděl který z králů vložil do dítěte největší část tudíž nikdo nevěděl kdo je jeho otcem,ale to se mělo brzy změnit
      za dalších pětset let rok 2010 
  mezi posledními pětseti lety začal mezi upíry a vlkodlaky panovat nepokoj čarodějové se stáhly do pozadí a mezi zbylímy dvěmi rody  začala válka a oba rody chtěli dítě na svou stranu ,ale ani jeden rod nevěděl kde dítě je .A tak mezi sebou válčí a ničí tak své síly ,a démoni se znovu pomalu probouzejí k životu........


vtipy o blondýnkách-nic proti

27. srpna 2010 v 8:22
1.
Kolik je celkem vtipů o blondýnkách? Žádný - všechny jsou pravda!

2.
Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?". Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

3.
Blondýna a bruneta skočí z mrakodrapu. Obě zároveň a bez padáku. Kdo dopadne dřív?
Bruneta, bo blondýna se ještě musí ptát na cestu...

4.
Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."


5.
Co umí blondýnka nejlepšího k večeři?
Rezervovat stůl v restauraci.

6.
Jede takhle blondýnka autem a narazí do stromu. Poté vyleze z auta, obejme strom a povídá: "Strome, stromečku, promiň, promiň, ale já troubila!"

7.
Víte jak zabavíte blondýnku?
Postavíte jí do kulaté místnosti a řeknete ať se postaví do rohu!!!!!

8.
Co uděláte, když po vás blondýnka hodí pojistku?
Zdrháte jako o život, protože má v puse granát.

9.
Víte co udělám když na mně hodí blondýnka granát?
Odjistím ho a hodím jí ho zpátky.

10.
Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí kouká, hodí kouká přijde policajt a ptá se copak to tu děláte? A blondýnka povídá no podívej hranatý kostičky a kulatý kruhy!

11.
Přijde blondýna do obchodu a přeje si kšiltovku. Prodavač ji nějaké nabídne, blondýna si je všechny vyzkouší, ale stale opakuje: "Nee, ta se mi nelíbí..., to není ono..., nemáte nějaké jiné...?" Prodavač proto zajde do skladu, přinese blondýně další, ale blondýně se žádná nezdá. "Slečno" povídá jí prodavač "jsme nejlépe vybavený obchod ve městě a jiné druhy kšiltovek se ani nevyrábějí, tak já opravdu nevím co chcete!" "Víte, já bych chtěla takovou tu kšiltovku, no... to musíte znát..., no, takovou tu s tím kšiltem dozadu.

12.
Blondýna chodí po ulici a (dá se říct:) že přemýšlí pak se zeptá jednoho pána: "Prosím vás kde je druha strana ulice?" Pan ukáže na druhou stranu a blondýna na to "No tak to vidíte tam mi zase řekli ze tady!

13.
Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá:

radost

25. srpna 2010 v 10:57 obrázky

tejemství

24. srpna 2010 v 16:34 obrázky

pozdrav

24. srpna 2010 v 16:14 | wikac
Ahoj říkala sem si že je čas udělat si novej blog kde budu moct volně psát práci na jakékoli téma mě napadne  budou tu i obrázky a tak  ale kdyby vám tu něco chybělo  nebo se vám něco nelíbilo napište pááá

Chuck Norris

24. srpna 2010 v 16:05 vtipy
Chuck Norris umí mluvit Braillovým písmem.
Když je člověk v nebezpečí, přijde ho zachránit anděl strážný. Když je v nebezpečí anděl, přichází Chuck Norris.
Někteří lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než druhou, Chuck Norris má větší obě.
Chuck Norris za války sestřelil německé bojové letadlo tak, že na něj zamířil dva prsty a řekl: "Beng!"
Obrana planety Země před útokem nepřátelských mimozemšťanů se jmenuje Chuck Norris.
Když přistáli na zemi mimozemšťané, šel je Chuck Norris ukázat fotografům. Nevznikla žádná fotka mimozemšťanů, ale spousta fotek Chucka Norrise.
Chuck Norris může za velké stěhování národů. Národy prchaly před ním.
Jednou stál Chuck Norris v místě dopadu atomové bomby. Dodnes má trochu opálenější kůži.
.Když si Chuck Norris odplivl, vznikly oceány a moře
Chuck Norris umí dělit nulou.

Zlatá mince

24. srpna 2010 v 15:58 | wikac11 |  špatné konce
spícím městečkem se nesl hlasytý dech .Temnými uličkamy Siltoru  utíkala malá vyhublá dívka svírajíce dlan´tak silně až se jí nechty zarývali do kůže.V omylu že je v bezpečí se zastavila  a rozdýchávala se ,sevřená třesoucí se ručka se rozevřela dívka hůeděla na minci ,na její poslední majetek ,na její poslední majetek který jí chce někdo ukrást a ona netuší proč.Mladá dívka beze jména se skácela k zemi  hledíce stále na její zlatou minci ,chtěla si odpočinout.
        Netrvalo to však dlouho .Za malou chvíli se ulicí začal rozléhat hlasitý dupot a pokřiky ,dívka hbitě  stala a s donucením se dala do běhu neustále se otáčela .Kličkovala všemi ulicemi snažila se doběhnout k bráně .Má se bát ale čeho vlastně ani pořádně nevěděla před kým to utíká,ale běžela jak nejrychleji mohla.Ach kdyby tak všechno bylo jako dříve,vspomínala.Teplí plápolající ohen´v krbu a láska rodičů,ale to už je všechno pryč.Nevěděla co se tehdy stalo ,ale někdo ji všechno vzal ,všechno na čem jí záleželo .Než otec zemřel vložil jí do dlaní minci se slovi,,ochran´ji.TO je jediné na co si vspomíná .Jak tak přemíšlela  utíkala čím dál rychleji a rychleji.,,Vzali my všechno   rodinu,domov,vzali mi i moje jméno a tohle mi nevemou ne dokud jsem živá!" Sevřela dlan´ještě sylněji  a utíkala ještě rychleji.rozběhla se na hlavní cestu v dáli už zahlédla obrysi brány ještě přidala .Ale hlysy za ní byli čím dál sylnější a sylnější.Ohlédla se za ní se oběvilo  pět vysokých můžu před kterými se až doted´úspěšně schovávala,ale dnes v noci to skončí ,,uteču z města a nikdy se už nevrátím!brána hlasitě zavrzala  a otevřela se  dívka se rozběhla na sever směrem k hustému lesu .Naposledy se ohlédla muži zůstali stát u brány,,konečně všechno je za mnou "JEjí strachující se duší projela veliká úleva už může znovu žít a ona měla zase jednou radost.Ale neš se stačila otočit k lesu jejím tělem proletěl šíp skrz záda  projel břichem a zavrtal se do stromu před ní.Dívčiny křehké nohy se podlomili jako by je někdo podkosil.Opírajíce se o strom se znovu skácela k zemi hvězdy nad ní se rozzářily  ,ale jejich záři zakryl obrys postavi stojící nad umírající dívkou .Sklonil se k ní  a vytrhl ji minci ze zoufalého sevření .Znovu vstal ,ale než stačil odejít  s namáhavím toném dívka vypustila z úst oslední větu,,mílila jsem se  až tet´je konec"Probodla mu patu kamenem který našla vedle sebe  a muž se s křikem zhroutil k zemi a mince?Ta se zakotálela až do hlubin lesa